مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا

کشورهای اروپایی استانداردهای بالایی برای زندگی دارند از جمله قوانین آن ، خدمات ویژه به شهروندان ، پایین بودن نرخ بیکاری ، سطح علمی بالا و هزینه های پایین درمان و تورم متعادل. شاید یکی از مزیت های کشورهای اروپا نسبت به آمریکا امنیت بیشتر آن است ، به نحوی که در بسیاری از کشورهای اروپا میزان جرائم به حدی پایین است که بسیاری از زندان های آن کشورها را به تعطیلی کشانده است.

بر اساس گزارش سازمان ملل مهاجرت به اروپا دارای بالاترین تعداد مهاجرت از مناطق مختلف جهان است. در سال ۲۰۰۵ اتحادیه اروپا از مهاجرت ۱/۸ میلیون نفر مهاجر سود خالص کسب کرد. آمار نشان می دهد که جمعیت قاره اروپا با رشد بی سابقه ی ۸۵% جمعیت روبرو شده است.

مهاجرت به اروپا

 

اتحادیه اروپا قصد دارد تا مراکز کاری را برای کارگران مهاجر قانونی آفریقایی ایجاد کند. در سالی که گذشت ۷۰۷۰۰۰ نفر تابعیت کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا گرفته اند که نسبت به سال ۲۰۰۸ ( ۶۹۶۰۰۰ نفر ) افزایش یافته است.

مهاجرت در اروپا با مهاجرت اسپانیایی ها و پرتغالی ها در قرن ۱۶ و انگلیسی ها و فرانسوی ها در قرن ۱۷ آغاز شد. اما مهاجرت دسته جمعی با مهاجرت میلیون ها خانواه ی فقیردر قرن ۱۹ اتفاق افتاد و تعداد کمی از خانواده ها در اروپا باقی ماندند. به همین خاطر جمعیت زیادی از اروپایی تبارها در هر قاره یافت می شوند. اروپایی ها بیشتر در شمال اروپا و به ندرت جنوب آمریکا به خصوص در اروگوئه ، آرژانتین ، شیلی ، برزیل و مسلط شده اند. همچنین جمعیت قابل توجهی از کشورهای آمریکای لاتین نیز ریشه های اروپایی دارند.

جمعیت زیادی از مردم استرالیا و نیوزلند نیز از مردم اروپا مشتق شده اند. در آفریقا مردمی با نژاد اروپایی به ندرت یافت می شود. در قاره آسیا نیز اروپایی ها در شمال آسیا (به طور خاص روسیه) و برخی از بخش های شمال قزاقستان و اسرائیل تسلط یافته اند.

جهت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت و مهاجرت می توانید با کارشناسان آژانس بال طلایی ارتباط برقرار نمایید. ما به روزترین ، جدیدترین و راحت ترین روش های مهاجرتی را به شما معرفی می کنیم و در زمانی کوتاه خواسته های شما را برآورده می سازیم.